Pogrom!!!!!

Pogrom!!!!!

Dziś tj. 26.03.2017r. drugie spotkanie do mistrzostwo grupy B ligi wojewódzkiej rozegrali podopieczni Arkadiusza Wasielewskiego. Włocłavia podejmowała na boiskach OSIR ze sztuczną nawierzchnią Cuiavię Inowrocław, przypomnijmy że w poprzedniej rundzie w meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2:1 dla naszej drużyny. Spodziewaliśmy się trudnych warunków jakie postawił nam przeciwnik w poprzednim spotkaniu.

Od środka rozpoczyna nasza drużyna. Przeciwnik od początku zaatakował, tak w 30 sekundzie meczu po przejęciu podania przez przeciwnika, po strzale z 20m świetną interwencją popisał się nasz kapitan Jan Hopel, mogliśmy zacząć mecz od 0:1. Nasz zespół złapał to tej interwencji „wiatr w żagle”. Przejęliśmy inicjatywę w tym meczu, graliśmy dojrzale, długo i szanując piłkę.

22’ Po świetnym rajdzie na lewym skrzydle Wiktora Siedleckiego, dośrodkowaniu piłki w pole karne, Jacek Wichliński przyjął piłkę w polu karnym i mierzonym strzałem w boczną siatkę wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.

37’ Nasz zespół dalej trzymał to spotkanie na wysokim poziomie, po faulu na 35 metrze w bocznym sektorze boiska na Wiktorze Siedleckim, do piłki podszedł Adam Zuzo, popisał się świetnym dośrodkowaniem na tzw. „nos” do Jacka Wichlińskiego, ten dokładając nogę podwyższył na 2:0.

44’ Kontynuując ofensywę po świetnej zespołowej akcji, Jacek Wichliński podał piętką do Wiktora Siedleckiego, ten silnym, pewnym strzałem podwyższył na 3:0.

Przerwa – okres burzliwych wymian zdań i cennych wskazówek od trenera. Wychodzimy zmotywowani na 2 połowę.

46’ W miejsce Jędrzeja Markiewicza na placu gry pojawia się Kamil Falkowski.

65’ Na boisku pojawia się Wiktor Wziątka w miejsce Daniela Wiśniewskiego.

70’ Na początku drugiej połowy nasz zespół przeżył kryzys, lecz szybko wrócił na właściwe tory. Po dokładnym prostopadłym podaniu Rafała Świerczyńskiego, do piłki dopadł Wiktor Siedlecki i świetnym strzałem od słupka pokonuje bramkarza gości.

80’ Analogiczna sytuacja jak przy poprzedniej bramce. Podanie prostopadłe od Świerczyńskiego, tym razem adresatem był Zuzo, strzał w boczną siatkę i bramkarz kapituluje.

85’ Kryczka w miejsce Spychalskiego i Urbański w miejsce Antonowicza.

90’ Po świetnym prostopadłym podaniu Jacka Wichlińskiego, piłkę w pole karne dośrodkowuje po ziemi Kryczka do Siedleckiego ten uderza do pustej bramki, mamy 6-0.

Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry.

Hopel – Antonowicz(85’ Urbański), Dmoch, Wiśniewski D.(65’ Wziątka), Bonowicz – Spychalski(85’ Kryczka), Markiewicz(46’ Falkowski), Świerczyński, Siedlecki – Zuzo, Wichliński

Włocłavia Włocławek 6-0 (3-0) Cuiavia Inowrocław