Świetna passa Juniorów przerwana!

Dnia 12.11.2016r. nasz zespół osłabiony wieloma kontuzjami, nieobecnościami i wyjazdu na mecz z seniorami wyjechał na mecz do Gwiazdy Bydgoszcz.

Pierwszy gwizdek i zaczynamy. W pierwszych minutach próba sił. W późniejszym czasie oddaliśmy pole gry zespołowi gospodarzy, ograniczaliśmy się jedynie do kontrataków.

20 minuta – 1:0

29 minuta – 2:0

Przegrywamy już 2:0. Bramki była konsekwencją słabej gry naszego zespołu i wielu błędów jakie popełnialiśmy.

Gwizdek kończący pierwszą część meczu.

46 minuta – Trener widząc słabą grę naszego zespołu postanowił wprowadzić zmiany i tak w miejsce Huberta Wojciechowskiego wchodzi Bartosz Kryczka, a w miejsce Krzysztofa Gadomskiego, Jarosław Urbański.

60 minuta – 3:0 dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu z prawej części boiska i błędzie naszego bramkarza, napastnik Gwiazdy pakuje piłkę do siatki.

Po tej bramce nasz zespół mówiąc potocznie „obudził się”, złapał wiatr w żagle.

75 minuta – 3:1 po okresie dobrej gry z naszej strony w końcu coś wynikło, bramkę po zespołowej akcji i asyście Jacka Wichlińskiego, strzela Adrian Wiśniewski.

75 minuta – W miejsce Wiktora Wziątki, na placu gry pojawia się Szymon Sierakowski.

82 minuta – 3:2 Po akcji lewą stroną boiska piłkę pięknym strzałem z woleja w okienko bramki pakuje Adrian Wiśniewski.

90 minuta – Nasz zespół wychodził z kontratakiem, wtedy zawodnik Gwiazdy postanowił wślizgiem przerwać naszą akcję, z premedytacją wchodząc w nogi naszego zawodnika. Pomiędzy zawodnikami przepychanki. Wynikiem czego żółtą kartką ukarany zostaje Mateusz Antonowicz, a czerwoną Daniel Wiśniewski.

Nasz zespół wrócił na właściwe tory lecz za późno, wynikiem czego nasz zespół stracił punkty.

Juniorzy chcąc grać w grupie mistrzowskiej koniecznie muszą wygrać ostatni mecz z Spójnią Białe Błota. Mecz odbędzie się 20.11.2016r. Serdecznie państwa zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Boiska OSIR ze sztuczną nawierzchnią.

Gwiazda Bydgoszcz 3:2 (2:0) Włocłavia Włocławek

Hopel – Wiśniewski A., Wiśniewski D., Dmoch, Antonowicz – Gadomski (46’ Urbański), Wziątka (75’ Sierakowski), Zuzo, Siedlecki, Wojciechowski (46’ Kryczka) - Wichliński